Management Team

उच्च व्यवस्थापन तह

अनुपमा खुञ्जेली

प्रमुख कार्यकारी अधिकृत

रवीना देशराज श्रेष्ठ

नायव प्रमुख कार्यकारी अधिकृत

 


तुल्सीराम पोखरेल

वरिष्ठ नायब महाप्रबन्धक


 


मनोज खड्का

प्रमुख मार्केटिङ् अधिकृत

 


प्रज्ञा पाण्डे

प्रमुख जोखिम अधिकृत

 


अमित श्रेष्ठ

प्रमुख कर्जा अधिकृत

 


राजेश शर्मा

प्रमुख सञ्चालन अधिकृत


छबिन्द्रनाथ शर्मा

व्यवसाय विकास अधिकृत

डेनी श्रेष्ठ

प्रमुख विश्व बजार

जेनु थापा

प्रमुख दायित्व अधिकृत

 


विभागीय प्रमुख

राजेन्द्र सुबेदी

प्रमुख मानव संसाधन

रमेश खड्का

प्रमुख प्रशासन तथा संस्थागत मामिला

श्याम चन्द

प्रमुख सूचना प्रविधि

राजीब गजुरेल

प्रमुख आन्तरिक लेखापरीक्षण

डिल्ली राम श्रेष्ठ

प्रमुख कानून

जनक भट्टराई

प्रमुख साना तथा मझौला कर्जा

विश्व सिंह

प्रमुख डिजिटल तथा इ–बैंकिङ्ग

पुण्य प्रसाद खनिया

प्रमुख लघुवित्त तथा कृषि कर्जा

रोशन कोइराला

प्रमुख खुद्रा कर्जा

संजित कुमार जोशी

प्रमुख ट्रेड सञ्चालन

रश्मि जोशी

प्रमुख संस्थागत निक्षेप– १

निर्मल श्रेष्ठ

प्रमुख वित्त तथा योजना

कुमार के.सी.

प्रमुख कर्जा अनुगमन

मिन्टु कुमार झा

प्रमुख एमआईएस, बिपिए तथा ईन्चार्ज सूचना प्रविधि

सुदन खतिवडा

प्रमुख सञ्चालन

अनिल देव पाण्डे

प्रमुख परियोजना तथा लजिस्टिक व्यवस्थापन

रामकाजी सुयाँल थापा

प्रमुख पूर्वाधार कर्जा

अभिषेक कार्की

प्रमुख कर्जा असुली

सगुन पाठक

प्रमुख अनुपालन

बबिराज मुल्मी

प्रमुख विप्रेषण

शंकर प्रसाद दाहाल

प्रमुख कर्पोरेट कर्जा 

उपासना राणा

प्रमुख एचएनआई

विश्व वरसिंह थापा

प्रमुख अनुसन्धान तथा विकास तथा खुद्रा निक्षेप

नागेन्द्र प्रसाद पन्त

प्रमुख कर्जा प्रशासन

मनोज प्रसाद श्रेष्ठ

प्रमुख कर्जा अनुगमन

लक्ष्मी देवकोटा

प्रमुख सेवा

शुभाष पाण्डे

सूचना सुरक्षा अधिकृत

विभागीय इन्चार्ज

मंजिला डंगोल

ईन्चार्ज कर्जा जोखिम

शंकर पोखरेल

ईन्चार्ज मानव संसाधन

काली बहादुर कुमाल

ईन्चार्ज कृषि तथा लघुवित्त कर्जा

प्रकाश अधिकारी

ईन्चार्ज सञ्चालन तथा बजार जोखिम

रोजी श्रेष्ठ

ईन्चार्ज डिजिटल तथा ई–बैंकिङ्ग (सञ्चालन)

रुकमनी महर्जन

ईन्चार्ज लघुवित्त, साना तथा मझौला कर्जा

प्रदेश प्रमुख / प्रदेश उपप्रमुख

विवेक वन्धु न्यौपाने

प्रदेश १ प्रमुख

यसपाल कुमार तिब्रेवाल

प्रदेश २ प्रमुख

श्रीराम गिरी

बाग्मती प्रदेश प्रमुख

ज्ञानेन्द्र पन्त

गण्डकी प्रदेश प्रमुख

तारानाथ लम्साल

लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख

कमल प्रसाद भण्डारी

कर्णाली प्रदेश प्रमुख

सागर ओझा

सुदूरपश्चिम  प्रदेश प्रमुख

राजेन्द्र कोइराला

गण्डकी प्रदेश उपप्रमुख

लेखनाथ गौतम

मार्केटिङ् प्रबन्धक गण्डकी प्रदेश

प्रबन्धक तह

श्रीकृष्ण प्रसाद पन्त

प्रबन्धक संस्थापक सञ्जाल व्यवस्थापन

कमल कडेल

बाग्मती प्रदेश उपप्रमुख (१)

पंचश्कर श्रेष्ठ

प्रबन्धक जोखिम

मिलन कुमार पुन

शाखा प्रबन्धक बुटवल १ (क्लस्टर प्रमुख)

बुद्ध लक्ष्मी श्रेष्ठ

शाखा प्रबन्धक - चिप्लेढुंगा  

बिप्लवी त्रिपाठी

शाखा प्रबन्धक भैरहवा (क्लस्टर प्रमुख)

सुहिता श्रेष्ठ

शाखा प्रबन्धक बानेश्वर (क्लस्टर प्रमुख)

गणेश ढकाल

शाखा प्रबन्धक ठमेल (क्लस्टर प्रमुख)

गलेक कुमार यादव

शाखा प्रबन्धक जनकपुर १ (क्लस्टर प्रमुख)

दिपेश जंग थापा

शाखा प्रबन्धक विराटनगर १

सुवाश भट्टराई

प्रबन्धक आन्तरिक लेखा परिक्षण

नबिन थापा

शाखा प्रबन्धक अमरसिंह

नबिन प्रसाद शर्मा

प्रबन्धक कर्जा जोखिम

इन्दिरा पनेरु

शखा प्रबन्धक न्यूरोड १ (क्लस्टर प्रमुख)

लक्ष्मी थपलिया

शाखा प्रबन्धक नारायणगढ

कुलदिप बिमोली

शाखा प्रबन्धक विर्तामोड १

अमी श्रेष्ठ

शाखा प्रबन्धक मैतिदेवी (१) र (२)

सुरज शर्मा

शाखा प्रबन्धक नारायणगढ कावासोती

कोमल बलामी

प्रबन्धक पूर्वाधार तथा कर्पोरेट कर्जा

शैलेन्द्र श्रेष्ठ

प्रबन्धक कर्जा जोखिम 

बेलाल अहमद

शाखा प्रबन्धक विरगञ्ज (१)

यूसुफ श्रेष्ठ

ईन्चार्ज पूर्वाधार कर्जा